LAT FRA ENG

Vārda svētki:

Zelta fonda stipendija Robertam Veicam

Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendiju katru gadu piešķir 12.klašu absolventiem par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem Rīgas, Latvijas un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātnisko darbu konkursos.

Stipendijai šogad tika pieteikti 43 pretendenti, bet, izvērtējot skolēnu sasniegumus, to ieguva 18 jaunieši – viņu vidū arī  Rīgas Franču liceja absolvents Roberts Veics.

Robertu raksturo atbildība par savas darbības kvalitāti, radoša pieeja  veicamajam darbam un prasme strādāt komandā. Viņš ir zinātkārs, neatlaidīgs, prot plānot laiku, kā arī viņam piemīt izcilas darba spējas un pašdisciplīna.  Roberts aizraujas ar eksaktajām zinātnēm, mūsdienīgām tehnoloģijām un to izmantošanas iespējām. 12. klasi beidzot, Roberts izcili nokārtoja centralizētos eksāmenus, matemātikā saņemot vērtējumu 100%  un  angļu valodā – 98%.

Paralēli kvalitatīvam mācību darbam Roberts kopš 1. klases ir dejojis tautas dejas Rīgas Franču liceja TDA „Auseklītis ” sastāvā, bet vidusskolas pēdējos gados – Rīgas Kultūras un tautas mākslas centra „Mazā ģilde” deju ansamblī „Daiļrade”. Viņš ir dziedājis Rīgas Franču liceja zēnu korī. Roberts jau piecus gadus spēlē basģitāru grupā „The Citizens”, brīvajā laikā nodarbojas ar mūzikas komponēšanu.

 zp2014-88

Stipendiju pasniedz Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks