LAT FRA ENG

Vārda svētki:

“Vaifija spēles” licejā

Atsaucoties Latvijas Drošāka interneta centra aicinājumam piedalīties “Vaifija spēles” Vislatvijas turnīrā 3. un 4. klasēm, tika organizēts skolas turnīrs, lai noskaidrotu, kurš skolēns piedalīsies valsts mēroga turnīrā Drošāka interneta diena 2019 ietvaros.

Ieskatam skolas turnīra norise: trešajās klasēs piedalījās 24, ceturtajās – 20 skolēni.

Vispirms norisinājās atlases kārtas trešajām klasēm; spēles vadīja un sniegtās atbildes vērtēja skolotāja Evi Daga-Krūmiņa un bibliotekāre Kristīne Cimdiņa.

Skolas turnīra pusfinālā piedalījās četri trešo klašu uzvarētāji, parādot lieliskas zināšanas par drošu un atbildīgu interneta lietošanu. Nedaudz zinošāki izrādījās ceturto klašu skolēni, kas arī noteica fināla “piecinieku”. Atbalstot skolas pusfināla norisi, atbildes vērtēja un piecus finālistus noteikt palīdzēja skolotājas – Inese Albrekte, Evija Ringača, Lana Bikavniece un Ira Krēsliņa.

Skolas turnīra finālā par iespēju pārstāvēt skolu “Vaifija spēles” Vislatvijas turnīrā sacentās ceturto klašu meitenes, viņu sniegtās atbildes uz spēles jautājumiem vērtēja skolotāja Vitnija Kokorēviča. 5.februārī uz Vislatvijas turnīru dosies Elēna Bankova.

Bibliotekāre Kristīne Cimdiņa

29.01.2019.