LAT FRA ENG

Vārda svētki:

Sveicam Valsts 45. skolēnu zinātniskās konferences laureātus!

1.pakāpe  

Frančeskai Binderei par darbu “Telpas un laika elementu nozīme tēlu atklāsmē Floriana Zellera triloģijas “Māte”, “Tēvs”, “Dēls” iestudējumos Latvijas teātros” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Signe Ābola

Kristīnei Krūmiņai par darbu “Dabas tēlu nozīme galvenā tēla atklāsmē Leona Brieža romānā “Vilcene un atraitnis”” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Signe Ābola

Aleksandram Kabakovam par darbu “Rūdolfa Akera devums latviešu bērnu literatūrā” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Signe Ābola, konsultante Ilze Stikāne

Elizabetei Marjutinai par darbu “Bērna tēls 20. gadsimta pēckara gados Baltijas valstu literatūrā” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Inese Lāčauniece

Tomam Henrijam Zeltiņam un Gustavam Viļumam par darbu “Glikozes līmeņa izmaiņas asinīs pēc dažādu makrovielu kombināciju uzņemšanas organismā” (Medicīnas un veselības zinātnes), darba vadītāja Elizabete Laiviņa

2. pakāpe

Undīnei Bruģei un Kristai Paeglei par darbu “PM(1) cieto vielu daļiņu skaita koncentrācija izvēlētajās vietā Rīgā un Lielvārdē” (Vides zinātne), darba vadītāja Maija Ruķere, konsultante Žanna Martinsone

Patrīcijai Dailai Rutkai par darbu “Citādības atspoguļojums R. Bugavičutes – Pēces romānā “Puika, kurš redzēja tumsā”, M. Hedona romānā “Savādais atgadījums ar suni naktī” un Valtera Sīļa iestudējumos Latvijas Nacionālajā teātrī” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Inese Lāčauniece

3. pakāpe

Kristīnei Budkevičai par darbu “Ģimenes stāsts 20. gadsimta otrās puses Latvijas vēstures kontekstā: Budkeviču ģimenes piemērs” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Aija Kļaviņa

Patrīcijai Helēnai Bērziņai par darbu “Vidusskolēnu mācību sasniegumu un pašcieņas līmeņa saistība Es – koncepcijas un atspoguļotā Es – teoriju ietvaros” (Sociālās zinātnes), darba vadītāja Evi Daga – Krūmiņa, konsultante Sandra Slūka, Ieva Stokenberga

Aleksim Štēbelim par darbu “Lidostas “Liepāja” lidlauka apkalpes transportlīdzekļu iegādes alternatīvas un ekspluatācijas ekonomiskā izdevīguma izvērtējums” (Sociālās zinātnes), darba vadītāja Diāna Berga, konsultants Agris Sprūde

Labklājības ministrijas speciālbalvu saņēma Aleksandra Sonja Miķelsone un Laura Plato par darbu “The Role of Women in Children’s Contemporary Literature” (Humanitāro un mākslas zinātņu joma), darba vadītāja Simona Semjonova.