LAT FRA ENG

Vārda svētki:

Sveicam Starptautiskās jauniešu zinātnes izstādes “Expo-Sciences Europe 2016” dalībnieces!

17. augustā uz  pieņemšanu pie izglītības ministra K. Šadurska tika aicinātas RFL absolventes  Anna Januškeviča un Madara Zvīne par sasniegumiem Starptautiskajā jauniešu zinātnes izstādē “Expo-Sciences Europe 2016”, kas šovasar norisinājās Tulūzā, Francijā. Skolniecēm un viņu zinātniskā darba konsultantiem – fizikas  skolotājai Birutai Šķēlei un fizikas doktoram Jānim Kleperim  –  tika pasniegti Izglītības un zinātnes ministrijas goda raksti.

Mūsu skolnieču pētnieciskais darbs  “Oglekļa nanostruktūru elektrodu un membrānas materiālu pētījumi pielietojumam superkondensatoros”  tika augstu novērtēts, un tam piešķirta Francijas zinātnieka īpašā medaļa “Médaille Michel Crozon”, kas ir augstākais apbalvojums šajā zinātnes forumā.

Starptautisko jauniešu zinātnes izstādi “Expo-Sciences Europe 2016” organizē Starptautiskā kustība brīvā laika aktivitātēm zinātnē un tehnoloģijās (MILSET), un iespēja piedalīties zinātnes izstādē katru gadu tiek sniegta Latvijas skolēnu zinātniskās konferences laureātiem.