LAT FRA ENG

Vārda svētki:

Sveicam radioelektronikas konkursa uzvarētājus!

Sveicam Robertu Brantu un Tomasu Bērziņu par iegūto II vietu Ventspils atklātajā radioelektronikas konkursā – praktikumā skolēniem!

Paldies Kārlim Berkoldam par skolēnu sagatavošanu!

Konkursā piedalījās 17 skolēnu komandas no vairākām Latvijas pilsētām, kā arī no Klaipēdas (Lietuva). Kā atzīst paši dalībnieki, konkurence gan jaunākajā, gan vecākajā grupā bija ļoti sīva. Mūsu liceja skolēni sacentās vecākajā grupā.

Konkursa ietvaros skolēni lodēja shēmas, kuras izstrādāja Ventspils Jaunrades nama radioelektronikas laboratorijas skolotājs Viktors Bagienskis.

Pēc konkursa skolēni apmeklēja Ventspils Augstskolu un  vēroja zvaigznes planetārijā, tikmēr  neatkarīgā žūrija rūpīgi izvērtēja visus darbus.

Žūriju pārstāvēja speciālisti elektronikas jomā no Ventspils – Jānis Trokšs (Ventspils Augstskolas docents un Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra vadošais pētnieks, inženierelektronikas nodaļas vadītājs), Jānis Luksis (Ventspils Tehnikuma enerģētikas un elektronikas metodiskās komisijas vadītājs), Dainis Ābelnieks (produktu ieviešanas speciālists Ventspils Elektronikas Fabrikā) un Endija Briede (Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra inženierelektronikas nodaļas pētniece).