LAT FRA ENG

Vārda svētki:

Pasaules koru olimpiāde

No 9. līdz 19.jūlijam Rīgā  notika  Pasaules koru  olimpiāde, kurā piedalījās mūsu skolas zēnu koris un vidusskolēnu koris „Mēs lidosim…”.

Rīgas Franču liceja koris „Mēs lidosim…” diriģentes Lienes Batņas vadībā izcīnīja Sudraba medaļu.

Liceja dziedošie zēni kopā ar Latvijas un citu valstu koriem piedalījās Draudzības koncertā Vērmanes dārzā. Pasaules koru olimpiādes bērnu koru atklātajā konkursā, uzstājoties Rīgas Stradiņa universitātes aulā un dziedot gan latviešu, gan franču un portugāļu valodā, liceja zēni izcīnīja VII pakāpes Sudraba diplomu. Gandarījumu par lielisko sniegumu varēja izbaudīt Apbalvošanas ceremonijā, kas notika arēnā ,,Rīga”. Svētku prieku varēja izjust Pasaules koru olimpiādes gājienā pa Vecrīgas ielām līdz pat Brīvības piemineklim.  Īpašs notikums bija zēnu kora piedalīšanās Noslēguma ceremonijā arēnā ,,Rīga”, kurā Latvijas labākie Latvijas bērnu kori kopā ar izciliem solistiem izpildīja dažādu tautu dziesmas.

Īpaša atzinība  diriģentam Jānim Veļičko un liceja zēnu korim  par ieguldīto darbu mēģinājumos, gatavojoties Pasaules koru olimpiādes  konkursam un koncertiem. Visos olimpiādes pasākumos ar zēnu kori kopā bija skolotāja Iveta Vīduša  un Andris Krieķis. Paldies zēnu vecākiem par sapratni un  atbalstu olimpiādes laikā!

Skolotāja Iveta Vīduša

IMG362

Rīgas Franču liceja zēnu koris bērnu koru atklātajā konkursā.

IMG363

Rīgas Franču liceja zēnu koris kopā ar vadītāju Jāni Veļičko.