LAT FRA ENG

Vārda svētki:

Panākumi sportā

Franču liceja “Sapņu komanda”

Rīgas Franču liceja 8.-9.klašu meiteņu basketbola komanda ir ne vien labākā starp Rīgas vidusskolu komandām, bet ir nepārspējama savā vecuma grupā arī visā Latvijā, izcīnot čempiona kausu. Apakšgrupas spēlēs, uzvarot Jelgavas 4.vidusskolas komandu ar rezultātu 26:15 un Daugavpils 12.vidusskolas komandu ar rezultātu 44:20, nodrošināja vietu fināla spēlē par 1.vietu pret Valmieras Pārgaujas ģimnāziju. Arī šīs spēles rezultāts 35:12 liecina par mūsu komandas pārliecinošo spēku pārsvaru.

Komandas sastāvā spēlēja Jete Nulle, Laura Meldere un Anita Miķelsone, kas ir arī Latvijas izlases U-16 spēlētājas, Anna Āboltiņa, Beāte Brante un Marta Pērkone.

Pateicība skolotājai Gitai Pērkonei.

Panākumi florbolā

8.- 9.klašu meiteņu florbola komanda Rīgas Vidzemes priekšpilsētas starpskolu sacensībās florbolā izcīnījušas augsto 3.vietu. Komandā – Greta Stjade, Violeta Černoļuka, Marianna Griķe, Marta Done, Amanda Kalneniece, Annija Libermane, Luīze Kadakovska, Marta Ripa, Beāte Brante, Alma Štēbele.

 

Patrīcija Elizabete Sniķere šā gada 1. aprīlī piedalījās starptautiskajās skrituļslidošanas sacensībās, kas norisinājās ikgadējā Berlīnes pusmaratotona (šogad 37 reizi) ietvaros. Patrīcija Elizabete savā vecuma grupā izcīnīja pirmo vietu.

Šīs ir sacensības, ar kurām tiek atklāta skriešanas/skrituļošanas sezona gan Eiropā, gan pasaulē.