LAT FRA ENG

Vārda svētki:

Liceja dzimšanas diena

Liceja dzimšanas dienas sagatavošanas nedēļa pagāja ļoti rosīgi. Sākumskolas skolēni, viņu vecāki un skolotāji izrotāja skolu ar brīnišķīgām ziedu kompozīcijām. Pamatskolas skolēni gatavoja apsveikumus licejam dzimšanas dienā. Lielu atsaucību guva skolēnu  parlamenta organizētā  Kruasānu diena.

Visas nedēļas garumā licejā viesojās absolventi, stāstot par saviem skolas gadiem, kā arī par sasniegumiem un karjeru. Pie 4.klašu skolēniem viesojās bērnu grāmatu ilustratore Elīna Brasliņa. Kopā tika aplūkotas ilustrācijas, pārrunāts grāmatas ilustrēšanas process, kā arī skolēni paši zīmēja savus mīļākos grāmatu varoņus.

SAM_0130

No kreisās –  Elīna Brasliņa un Luīze Pastore  tikšanās laikā ar 4.,5.,6. klašu skolēniem.

5. un 6. klašu skolēni tikās  ar grāmatas „Maskačkas stāsti” autori Luīzi Pastori. Atklātā un sirsnīgā sarunā autore pastāstīja, kā veicies skolā, kā sākusi rakstīt grāmatas, kāds ir  ceļš no idejas līdz  gatavai grāmatai. Zīmīgi, ka skolēnu aplis tikšanās laikā kļuva aizvien ciešāks, jo katrs vēlējās uzzināt atbildi uz savu sagatavoto jautājumu. Tikšanās beigās varēja saņemt Luīzes Pastores autogrāfu, uzdāvināt viņai ziedus un kopā uzņemt pašbildi.

Dzimšanas dienas kulminācija bija 1. klašu skolēnu iepazīšanās ar skolas vadību un  skolu savu „krustvecāku” – 12. klašu skolēnu – pavadībā.

IMG_5784

 Svētku brīdis 1. un 12. klasēm.