Arhīvs

3.-4. klašu franču teātra pulciņš  ir ieguvis 1.vietu Francijas Institūta rīkotajā Frankofonijas konkursā, kurš bija veltīts Lafontēna 400 gadu jubilejai. Skolēni iestudēja fabulu  La cigale et la fourmi (Sienāzis un skudra).

Paldies skolotājai Diānai Ķezberei!

Sveicam Latviešu valodas un literatūras valsts 47. olimpiādes laureātes!

2. pakāpe Emīlijai Annai Šakarei, 12.c

3. pakāpe Luīzei Šņorei, 11.a un Signei Liepiņai, 12.a

Atzinība Aleksandrai Gorbačenko, 11.a

Paldies skolotājai Inesei Lāčauniecei un Signei Ābolai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

1.pakāpe  

Frančeskai Binderei par darbu “Telpas un laika elementu nozīme tēlu atklāsmē Floriana Zellera triloģijas “Māte”, “Tēvs”, “Dēls” iestudējumos Latvijas teātros” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Signe Ābola

Kristīnei Krūmiņai par darbu “Dabas tēlu nozīme galvenā tēla atklāsmē Leona Brieža romānā “Vilcene un atraitnis”” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Signe Ābola

Aleksandram Kabakovam par darbu “Rūdolfa Akera devums latviešu bērnu literatūrā” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Signe Ābola, konsultante Ilze Stikāne

Elizabetei Marjutinai par darbu “Bērna tēls 20. gadsimta pēckara gados Baltijas valstu literatūrā” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Inese Lāčauniece

Tomam Henrijam Zeltiņam un Gustavam Viļumam par darbu “Glikozes līmeņa izmaiņas asinīs pēc dažādu makrovielu kombināciju uzņemšanas organismā” (Medicīnas un veselības zinātnes), darba vadītāja Elizabete Laiviņa

2. pakāpe

Undīnei Bruģei un Kristai Paeglei par darbu “PM(1) cieto vielu daļiņu skaita koncentrācija izvēlētajās vietā Rīgā un Lielvārdē” (Vides zinātne), darba vadītāja Maija Ruķere, konsultante Žanna Martinsone

Patrīcijai Dailai Rutkai par darbu “Citādības atspoguļojums R. Bugavičutes – Pēces romānā “Puika, kurš redzēja tumsā”, M. Hedona romānā “Savādais atgadījums ar suni naktī” un Valtera Sīļa iestudējumos Latvijas Nacionālajā teātrī” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Inese Lāčauniece

3. pakāpe

Kristīnei Budkevičai par darbu “Ģimenes stāsts 20. gadsimta otrās puses Latvijas vēstures kontekstā: Budkeviču ģimenes piemērs” (Humanitārās un mākslas zinātnes), darba vadītāja Aija Kļaviņa

Patrīcijai Helēnai Bērziņai par darbu “Vidusskolēnu mācību sasniegumu un pašcieņas līmeņa saistība Es – koncepcijas un atspoguļotā Es – teoriju ietvaros” (Sociālās zinātnes), darba vadītāja Evi Daga – Krūmiņa, konsultante Sandra Slūka, Ieva Stokenberga

Aleksim Štēbelim par darbu “Lidostas “Liepāja” lidlauka apkalpes transportlīdzekļu iegādes alternatīvas un ekspluatācijas ekonomiskā izdevīguma izvērtējums” (Sociālās zinātnes), darba vadītāja Diāna Berga, konsultants Agris Sprūde

Labklājības ministrijas speciālbalvu saņēma Aleksandra Sonja Miķelsone un Laura Plato par darbu “The Role of Women in Children’s Contemporary Literature” (Humanitāro un mākslas zinātņu joma), darba vadītāja Simona Semjonova.

Sveicam Franču valodas valsts 51. olimpiādes laureātus!

1.pakāpe – Karolinai Alisei Dekonekai, 12.b

2. pakāpe – Kristīnei Krūmiņai, 12.a

3. pakāpe – Unai Līnai Lauciņai, 9.a

Atzinība Justam Municam, 10.c

Paldies skolotājām Natālijai Servo un Intai Murānei par ieguldīto darbu!

Noslēgusies VEF Rīgas skolu superlīgas 12. sezona.

Īpašs prieks par Rīgas Franču liceja 10. – 12. klašu zēnu komandu, kura sacensībās izcīnīja 1. vietu, un 8. – 9. klašu zēnu komandu, kura izcīnīja 3. vietu.

“VEF Rīgas skolu superlīgas” Rīgas Franču liceja laureāti:

Nils Baumeisters, 10.a , Marko Toniņš, 10.b, Pēteris Pinnis, 10.c, Kārlis Daga Krūmiņš, 12.c, Toms Zeltiņš, 12.c , Reinis Araks, 9.a

Vērtīgāko dalībnieku balvas (MVP) saņēma – Nils Baumeisters,Pēteris Pinnis Marko Toniņš, Reinis Araks, Rets Veinbergs.

Paldies Rīgas Franču liceja skolotājiem, kuri ar savu dalību VEF Rīgas skolu superlīgas skolotāju izaicinājumā izvirzīja Vidzemes priekšpilsētu 1. vietā.

 Vērtīgāko dalībnieku balvas (MVP) skolotājiem saņēma – Linda Ērmane, Aiga Placēna un Ainārs Tomašs.

Rīgas pilsētas 38. ģeogrāfijas olimpiādē

2.vieta

Beatei Baugai, 11.b

Kristai Sandijai Zaķei, 11.b

3.vieta

Patrīcijai Dailai Rutkai, 12.c

Annai Madarai Lazovskai, 10.b

Paldies skolotājai Inesei Roziņai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Angļu valodas valsts 50. olimpiādes 3.posmā

Aleksandra Sonja Miķelsone ieguvusi 2. vietu.

Atzinība – Patrīcijai Dailai Rutkai

Paldies skolotājai Tatjanai Kundai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Sveicam 11.a klases skolnieci Ketiju Jurčenko par iegūto 2. vietu Rīgas pilsētas filozofijas 7. olimpiādes 2. posma 11. – 12. klašu grupā. Paldies skolotājai Evi Dagai-Krūmiņai par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Atzinību par veiksmīgu piedalīšanos Rīgas pilsētas ekonomikas 22. olimpiādes 2. posma 10. – 12. klašu grupā saņēma Beatrise Puriņa (11.b) un Emīlija Anna Šakare (12.c.)

Sveicam Rīgas pilsētas fizikas 71. olimpiādes 2. posma 9.- 12. uzvarētājus!

2.vieta  Reinim Arakam, 9.a  

Atzinība  Adrianam Ritovam, 9.d        

Paldies skolotājam Jurijam Gladčenko par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Sveicam Rīgas pilsētas 47. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2. posma 11.-12. klašu uzvarētājus!

1.vietā – Signe Liepiņa, 12.a

2.vietā

Aleksandra Gorbačenko,11.a

Luīze Šņore, 11.a  

Frančeska Bindere, 12.a

Kristīne Krūmiņa, 12.a

Emīlija Anna Šakare, 12.c

3. vietā

Ketija Jurčenko, 11.a  

Kārlis Daga- Krūmiņš, 12.c

Atzinība Nikolai Plātei, 11.a   un Ievai Baltajai, 12.c

Paldies skolotājām – Inesei Lāčauniecei un Signei Ābolai!

Sveicam Rīgas pilsētas 47. latviešu valodas un literatūras olimpiādes 2.posma 8.- 9. klašu uzvarētājus!

1.vietā Rihards Burbickis, 8.c

2. vietā

Ilma Anna Kūle, 9.d

Letīcija Lindermane, 9.b

Hilda Mikšus, 9.b

3.vietā

Sofija Ponomarjova, 8.c

Amēlija Kazāka, 8.b

Katrīna Pucēna, 9.c

Viktorija Zalcmane, 9.b

Elza Ruča, 9.a

Elizabete Beāte Putniņa, 9.c

Atzinība Katrīnai Paulai Dīringai, 9.a

Pateicība skolotajām –  Litai Silovai, Inesei Lāčauniecei, Megijai Kokorevičai, Signei Ābolai – par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!