Rīgas Franču liceja skolēni piedalījās XIII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru II kārtas konkursā, un 5.-9.klašu meiteņu koris (skolotāja K.Pundzjus) ieguva Augstāko pakāpi, savukārt vidusskolas jauktais koris “Mēs lidosim” (skolotājs M.Circenis) – I pakāpi.

Teātra izrāžu un mazo formu iestudējumu skatē Vidusskolas teātra studija (skolotāja A.Kukule – Sniķere) ieguva Augstāko pakāpi, un 6.-9.klašu teātra studija (skolotāja A.Kukule – Sniķere) – II pakāpi

12.04.2024.

Sasniegumi skatuves runas konkursā

No 2024.gada 20.marta līdz 22.martam Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā notika skatuves runas konkurss “Rīgas zvirbulis”. 10.-12. klašu grupā I pakāpi ieguva 12. d klases skolniece Elizabete Beāte Putniņa.

04.04.2024.

Next slide

Panākumi koru konkursos

Gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 2025. gadā, no 5. līdz 8. martam notika Rīgas izglītību iestāžu koru konkurss.

Liceju pārstāvēja 5.-9. klašu meiteņu koris un ieguva I pakāpes diplomu; vidusskolas jauktais koris ‘Mēs lidosim”, iegūstot I pakāpes diplomu; 3.-6. klašu zēnu korim – II pakāpes diploms.

Šobrīd kori cītīgi gatavojas konkursa II kārtai, kura norisināsies aprīlī.

Skolēnus sagatavoja diriģenti Matīss Circenis un Karīna Pundzjus.

19.03.2024.

Vokālā ansambļa panākumi

Rīgas Franču liceja 3.-5. klašu  vokālais ansamblis (vadītāja: Dace Kazimirisaņeca) piedalījās  mūzikas konkursā “Balsis 2024”,  kurā tika iegūts pirmās kārtas augstākās pakāpes diploms.
Ansambļa snieguma vērtējumā tika akcentēts pedagoģes lieliskais darbs, kas izpaudās kā dziedātāju muzikalitāte, frāzējuma precizitāte, īpašs smalkums.

20.02.2024.

Next slide

Latvijas skolu Ziemas festivāls

Ikgadējais Latvijas skolu ziemas festivāls norisinājās 16.februārī Ērģļos. Rīgas Franču liceju šajās sacensībās pārstāvēja 42 skolēni, kuri piedalījās distanču slēpošanas, frīstaila snovborda, kalnu slēpošanas, snovborda, sniega volejbola, galda hokeja, ragaviņu sporta un ziemas orientēšanās ar slēpēm sacensībās. Augstvērtīgākos rezultātus šoreiz izdevās uzrādīt  snovborda frīstailā, kur tika izcīnīta 1.vieta, sniega volejbolā, kur tika izcīnīta 1.vieta, un snovbordā, kur tika izcīnīta 2.vieta.

Sniega volejbolā liceju pārstāvēja Dāvis Frīdbergs, Estere Liepa, Darens Dāvids Āboliņš, Gustavs Druska.

Snovborda frīstailā – Olīvija Keita Karlsone.

Snovbordā liceja pārstāve bija Agnete Rancāne.

19.02.2024.

Spēlējam basketbolu

Novembra beigās Rīgas Franču liceja 4.-5. klašu meiteņu un zēnu komandas izcīnīja 3. vietu Rīgas Vidzemes priekšpilsētas sacensībās basketbolā.

Meiteņu komandā spēlēja: Karmena Stulberga (5.c), Trīne Jaunzeme (5.c), Gerda Rungule (5.c), Laura Brante (4.a), Grieta Lokmane (4.b), Adele Eglīte (4.c).

Zēnu komanda: Rodrigo Pūce (5.c), Rūdolfs Lokmanis (5.c), Miķelis Krieviņš (5.d), Valters Smiltēns (5.d), Normunds Antonevičs (5.b), Tristans Bērziņš (4.a), Mikus Zābers (4.d).

04.12.2023.

Panākumi starpskolu volejbola sacensībās

Rīgas Franču liceja 7. – 9.kl. meiteņu volejbola komanda izcīnīja 3.vietu Rīgas Vidzemes priekšpilsētas sacensībās volejbolā. Komandā spēlēja: Lote Ikauniece (9.a), Adele Kalniņa (9.c), Patrīcija Jermakova (8.d), Amanda Petaško (8.a), Paula Zemvalde (7.a), Lote Saulīte (8.a), Elza Skalbe 8.a, Anastasija Trenko (8.a), Anna Skalbe (7.a), Anna Romaņuka (8.a).

14.11.2023.

Dziesmu svētku modelēšanas koncerts

19.oktobrī Latvijas Universitātes Lielajā aulā norisinājās Latvijas Skolu jaunatnes Dziesmu svētku modelēšanas koncerts, kuru organizēja diriģents Edgars Vītols.
Rīgas Franču liceja 5.-9. klašu meiteņu korim ceļš uz XIII Latvijas Skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem ir sācies.

06.11.2023.

IMG_4468
IMG_4472

2023./2024. m.g.

Panākumi starpskolu futbola sacensībās

4.-6.klašu zēnu komandas piedalījās Vidzemes priekšpilsētas sacensībās futbolā. 4.-5.klašu komanda izcīnīja augsto 2.vietu. Komandas sastāvā: Jēkabs Bošs (5.c), Jēkabs Kalniņš (5.c),Emīls Škutāns (5.c), Dravis Prā (5.c), Ralfs Gulbis (5.a),Marks Adrians Mikens (5.a),Aleksandrs Jurčenko (5.a).

05.10.2023.

Sveicam Rīgas Franču liceja vidusskolas meiteņu un zēnu komandas ar lielisku sasniegumu Latvijas Skolēnu 77. spartakiādē pludmales volejbolā!
RFL vidusskolas meiteņu komanda Latvijas Skolēnu 77. spartakiādē izcīnīja 1. vietu pludmales volejbolā. Komandā spēlēja Marta Vildere (12.d klase) un Estere Liepa (11.c. klase).
RFL vidusskolas zēnu komanda Latvijas Skolēnu 77. spartakiādē izcīnīja 3.vietu pludmales volejbolā. Komandā spēlēja Dāvis Frīdbergs (11.a klase) un Gustavs Druska (10.c klase).

Esam lepni un priecīgi, ka vasarā gaidāmajos XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos DK "Auseklītis" pārstāv trīs grupas.

2.kl. grupa piedalīsies deju lielkoncertā “BALTS” Arēnā Rīga;

3.-4.kl. grupa piedalīsies deju lielkoncertā “BALTS” un noslēguma koncertā “KOPĀ AUGŠUP” Mežaparkā;

C grupa (jaunieši) piedalīsies lieluzvedumā “MŪŽĪGAIS DZINĒJS” Daugavas stadionā.

Panākumi 25. Rīgas sporta spēlēs

Maija beigās notika 25. Rīgas skolēnu sporta spēles, kurās piedalījās arī Rīgas Franču liceja skolēni. Sīvā cīņā mūsu 8.-9. klašu komandas (gan meitenes, gan puiši) ieguva godpilnās 2. vietas florbolā.

Lieliski sasniegumi Rīgas skolēnu sporta spēlēs ir arī vidusskolas puišu komandai – iegūts basketbola čempionu tituls.

4.-5. klašu zēnu basketbola komanda izcīnīja 3. vietu Rīgas valstspilsētas pašvaldības finālsacensībās basketbolā.

Skolas komandas sastāvs:

Miķelis Krieviņš, Rodrigo Pūce, Ralfs Cakars, Gustavs Ilgavīzis, Jēkabs Kantāns, Ansis Kantāns, Domeniks Birznieks, Emīls Pētersons.

Liceja zēnu komanda 4. – 5. klašu grupā izcīnīja 1. vietu starpskolu basketbola sacensībās Vidzemes priekšpilsētā un ieguva tiesības piedalīties Rīgas kausa izcīņā 6. decembrī.

Skolas komandā spēlēja:  Miķelis Krieviņš, Rodrigo Pūce, Ralfs Cakars, Gustavs Ilgavīzis, Jēkabs Kantāns, Ansis Kantāns, Domeniks Birznieks,  Emīls Pētersons.

Rīgas Franču liceja 8.- 9.klašu zēnu komanda kļuva par Rīgas valstspilsētas čempioniem starpskolu sacensībās volejbolā.

Komandā spēlēja: Pauls Reinis Balandiņš, Toms Mirķis, Ernests Andrejs Lauciņš, Ralfs Gabriels Vaivads, Bruno Liepiņš, Miķelis Zalāns.

Rīgas Franču liceja 7. – 9.klašu meiteņu komanda kļuva par Rīgas Vidzemes priekšpilsētas čempionēm starpskolu sacensībās volejbolā un Rīgas valstspilsētas finālā izcīnīja 4.vietu.

Komandā spēlēja: Helēna Rīta, Patrīcija Aizbalte, Karlīna Rigerte, Lote Ikauniece, Adele Kalniņa, Patrīcija Jermakova, Anna Romaņuka, Elza Skalbe.

RFL 8. – 9.kl. zēnu volejbola komanda izcīnīja 1.vietu Vidzemes priekšpilsētas starpskolu sacensībās volejbolā.

Komandā spēlēja: Miks Toms Vīns, Toms Mirķis, Markuss Šveiduks, Pauls Balandiņš, Ernests Lauciņš, Miķelis Zalāns, Bruno Liepiņš.

RFL 9. – 12.kl. meiteņu volejbola komanda izcīnīja 2.vietu Vidzemes priekšpilsētas starpskolu sacensībās volejbolā.

Komandā spēlēja: Helēna Rīta, Patrīcija Aizbalte, Samanta Liepa, Alise Muravjova, Līva Gulbe, Estere Liepa, Marta Vildere, Alise Juraševska, Lote Ikauniece.

RFL  10. – 12.kl. zēnu volejbola komanda izcīnīja 2. vietu Vidzemes priekšpilsētas starpskolu sacensībās volejbolā.

Komandā spēlēja: Kurts Mitenbergs, Krišs Liepiņš, Dāvis Frīdbergs, Klāvs Smildziņš, Darens Āboliņš, Toms Mirķis, Ernests Lauciņš.