Arhīvs

1.klase

1.vieta – Grētai Dilānei

2.vieta – Dārtai Balcerei, Tīnai Ticiānai Lindei …vairāk

1.-4.klašu grupā

1. vieta Sofijai Rumkovskai 3.b

2.vieta Patrīcijai Feldmanei 3.c

3.vieta Justam Municam 4.b …vairāk

1. vietas ieguvēji

Gustavs Baumanis, Kriššjānis Auziņšš, skolotāja B. ŠŠķēle

Anna Marija Fīrere, Annija Daugaviete, skolotāja Dz. Ķīse …vairāk

Rezultāti:

1. klašu grupā
1.vieta – Mārtiņam Bīberam 1.a klase, Emīlam Gerhardam Bērziņam 1.c klase
2.vieta – Šarlotei Kronbergai 1.c klase, Paulam Reinim Balandiņam 1.b klase
3.vieta – Markam Melbārdim 1.a klase, Annai Luīzei Dombrovskai 1.b klase
Paldies skolotājām Ingai Lūsei, Vinetai Klaužai un Gundegai Kimbarei.

2. klašu grupā
1.vieta – Artūram  Jānim Lazdiņam 2.b klase
2.vieta – Annai Misiņai 2.c klase
3.vieta – Mārtiņam Apīnim – Birkmanim  2.c klase
Atzinība – Ralfam Mārtiņam Meliņam 2.a klase
Paldies skolotājām  Mārai Kalniņai, Ainai Mekonei, Līgai Ģingulei.

3. klašu grupā
1.vieta – Annai Kristai Ķipļukai  3.b klase, Katrīnai Timmai 3.b klase
2.vieta – Kristānam Zakulim 3.b klase
3.vieta – Rihardam Bisteram 3.a klase
Atzinība – Karlīnai Vīdušai 3.a klase, Egijai Fišerei 3.c klase
Paldies skolotājām Ligitai Einikai, Kristīnei Jukšai, Ingai Treicei.

4. klašu grupā
1.vieta – Tomam Dārziņam 4.b klase
2.vieta – Lukasam Robertam Kellijam 4.b klase
3.vieta – Tīnai Zankovskai 4.b klase, Markam Frīdbergam 4.b klase, Šarlotei Stariņai 4.a klase, Viktorijai Greidānei 4.a klase
Atzinība – Jānim Riekstiņam 4.a klase; Jasmīnai Lapai 4.b klase
Paldies skolotājām Mārai Kalniņai un Vinetai Klaužai.

Devītklasniek, priecāsimies Tevi satikt 27. martā Rīgas Franču licejā!

Tev būs iespēja iepazīties ar skolu, radoši piedalīties mācību stundās un tikties ar skolas vadību. Ja Tu vēl neproti franču valodu, neskumsti, kopā iemācīsimies!

Dienas kārtība:
9.00 – 10.00 reģistrācija;
10.00 – 10.30 informācija par liceju;
10.30 – 13.10 mācību stundas kopā ar liceja 9. klašu skolēniem;
13.10 – 13.30 informācija un atbildes uz jautājumiem.

Tā kā vietu skaits kabinetos ir ierobežots, pieteikuma anketā jānorāda, kuras mācību stundas vēlies apmeklēt:
10.30 – 11.10 ķīmija vai franču valoda,
11.30 – 12.10 latviešu valoda vai angļu valoda,
12.30 – 13.10 matemātika vai Latvijas un pasaules vēsture.
pieteikuma anketa

Atvērto durvju dienas dalībnieki saņems apliecinājumu par piedalīšanos.
Atgādinām, ka līdzi jāņem 1. semestra liecība.

2015./2016. mācību gadā 10. klasē būs iespēja apgūt vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena valodu programmu vai vispārējās vidējās izglītības matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmu. Franču valodas priekšzināšanas nav nepieciešamas!

Aicinām rūpīgi iepazīties ar izglītības programmu īstenošanas plāniem!

Vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena (valodu – franču) programma

Vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā virziena (valodu – angļu) programma

Vispārējās vidējās izglītības  matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programma

5.-6.spec. klases

1.vieta Elīnai Vilderei

2.vieta  Nikolīnai Rūtenbergai

3. vieta Ievai Baltajai; Karīnai Beitelei

Atzinība Emīlijai Šakarei;  Ievai Knokai

7.-8.spec.klases

1. vieta Leo Kruglikovam

2. vieta  Ērikam Dekonekam

3. vieta Anetei Stakinovai

Atzinība Sintijai Lapiņai; Annai Lazdiņai

9. spec.klases

1. vieta Valērijai  Budo

2. vieta Katrīnai Karlivānei ;  Dominikai Misus

3. vieta Rihardam Rudovskim

10.-12.spec.klases

1. vieta Elizabetei Laiviņai

2. vieta Laumai Ziedonei

3. vieta  Krišjānim Rudum

Atzinība  Rimmai Levinai;  Artai Raitumai

10.-12. 3.svešvaloda

Atzinība Edvardam Rutkim

Paldies skolotājām –  Mārītei Alksniņai, Lienei Birkmanei – Apīnei ,  Ilonai Gargažinai,  Laurai Kampenusai, Betijai Kokorevičai,  Diānai Ķezberei, Intai  Murānei, Vinetai Rūtenbergai –   par skolēnu sagatavošanu olimpiādei!

Sveicam Agnesi Rekšņu un Sabīnu Novicku  par iegūto atzinību Rīgas pilsētas  8. klašu angļu valodas olimpiādē !

 

7. februārī Ventspilī norisinājās atklātais radioelektronikas konkurss, kura ietvaros skolēni lodēja shēmas, kuras izstrādājis Ventspils Jaunrades nama radioelektronikas laboratorijas skolotājs Viktors Bagienskis. Konkursā piedalījās skolēnu komandas no Latvijas un Lietuvas. …vairāk