Arhīvs

1.pakāpe

Elizabetei Vērmanei par darbu Imagery in J.R.R.Tolkien’s ,,the Hobbit” as a Tool to Reveal the Development of a Common Person into a Hero. Darba vadītāja – skolotāja Sanita Dragone. …vairāk

Lepojamies ar RFL teātra panākumiem Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālā  “… un es iešu un iešu!”, kas norisinājās Valmierā 2015. gada 17.un 18. aprīlī. …vairāk

XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru skates I kārtā Vidzemes priekšpilsētā 3.- 4. klašu meiteņu koris ieguva I pakāpi. …vairāk

Gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, TDK “Auseklītis”  piedalījās skatēs, kur guva izcilus panākumus.  Kā atzīst vadītāja Iveta Pētersone- Lazdāne, pirmo reizi kolektīva pastāvēšanas laikā visu grupu dejotāji  ieguvuši laureātu diplomus, saņemot augstākos žūrijas vērtējumus. Gandarījums par paveikto  jo lielāks ir  tādēļ, ka “Auseklītis”  startē augstākā līmeņa kvalifikācijas pakāpē (A grupā).

…vairāk

1.klase

1.vieta – Grētai Dilānei

2.vieta – Dārtai Balcerei, Tīnai Ticiānai Lindei …vairāk

1.-4.klašu grupā

1. vieta Sofijai Rumkovskai 3.b

2.vieta Patrīcijai Feldmanei 3.c

3.vieta Justam Municam 4.b …vairāk

1. vietas ieguvēji

Gustavs Baumanis, Kriššjānis Auziņšš, skolotāja B. ŠŠķēle

Anna Marija Fīrere, Annija Daugaviete, skolotāja Dz. Ķīse …vairāk

Rezultāti:

1. klašu grupā
1.vieta – Mārtiņam Bīberam 1.a klase, Emīlam Gerhardam Bērziņam 1.c klase
2.vieta – Šarlotei Kronbergai 1.c klase, Paulam Reinim Balandiņam 1.b klase
3.vieta – Markam Melbārdim 1.a klase, Annai Luīzei Dombrovskai 1.b klase
Paldies skolotājām Ingai Lūsei, Vinetai Klaužai un Gundegai Kimbarei.

2. klašu grupā
1.vieta – Artūram  Jānim Lazdiņam 2.b klase
2.vieta – Annai Misiņai 2.c klase
3.vieta – Mārtiņam Apīnim – Birkmanim  2.c klase
Atzinība – Ralfam Mārtiņam Meliņam 2.a klase
Paldies skolotājām  Mārai Kalniņai, Ainai Mekonei, Līgai Ģingulei.

3. klašu grupā
1.vieta – Annai Kristai Ķipļukai  3.b klase, Katrīnai Timmai 3.b klase
2.vieta – Kristānam Zakulim 3.b klase
3.vieta – Rihardam Bisteram 3.a klase
Atzinība – Karlīnai Vīdušai 3.a klase, Egijai Fišerei 3.c klase
Paldies skolotājām Ligitai Einikai, Kristīnei Jukšai, Ingai Treicei.

4. klašu grupā
1.vieta – Tomam Dārziņam 4.b klase
2.vieta – Lukasam Robertam Kellijam 4.b klase
3.vieta – Tīnai Zankovskai 4.b klase, Markam Frīdbergam 4.b klase, Šarlotei Stariņai 4.a klase, Viktorijai Greidānei 4.a klase
Atzinība – Jānim Riekstiņam 4.a klase; Jasmīnai Lapai 4.b klase
Paldies skolotājām Mārai Kalniņai un Vinetai Klaužai.