Arhīvs

Esam viena no TOP -10 aktīvākajām un sasniegumiem bagātākajām skolām Latvijā “Junior Achievement Latvija” programmās 2017.gadā.

2016./2017.m.g. JAL programmās bija iesaistījušās vairāk nekā 180 skolas no visas Latvijas, un mūsu licejs ir 8. vietā.

 

…vairāk

Miķelis Vingris  izcīnījis bronzas medaļu 170 dalībnieku konkurencē Minskā notikušajā pasaules čempionāta šaha ātrspēlē U-8 grupā.

Aprīļa beigās Valmierā norisinājās X Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls „ … un es iešu un iešu!”  Rīgas Franču liceja teātris ir piedalījies deviņos festivālos un ir ieguvis arī augstāko balvu – Sprīdīša stabulīti.

Šī gada festivālā liceja kolektīvs piedalījās ar izrādi „Pasaka par runča plāksteri”, kas tapusi pēc M. Lipčanskas stāsta motīviem. Festivāla izrādes vērtēja divas žūrijas – profesionālā  un bērnu žūrija. Teātra režisore Velga Līce ar gandarījumu atzīst, ka liceja izrādi atzinīgi novērtēja abas žūrijas.

Paldies teātra režisorei Velgai Līcei un dalībniekiem: Līvai Kļaviņai, Henrijam Galam, Paulai Glaudānei, Filipam Vikmanim-Kalējam, Madarai Vanagai, Samantai Kociņai, Maksimam Čižikovam, Andai Puzarelei, Katrīnai Vaganovai, Alisei Siliņai, Elīnai Savulei, Dāvidam Grasmanim.

2017. gada 21.- 23. martā norisinājās Latvijas 41. skolēnu zinātniskā konference.

Tiesības piedalīties valsts zinātniskajā konferencē ieguva divpadsmit Rīgas Franču liceja skolēni. Deviņi skolēni ieguva godalgotas vietas.

Sveicam uzvarētājus un viņu darbu vadītājus!

  1. pakāpes ieguvēji

Katrīna Bičevska (konsultante Sanita Dragone)

Dārta Kamilla Kambala (konsultante Inese Lāčauniece)

Čiro Federiko Tipaldi (konsultante Inese Lāčauniece)

  1. pakāpes ieguvēji

Kristiāna Imša (konsultante Biruta Šķēle)

Laura Šūmane (konsultante Tatjana Kunda)

Luiss Alens Balodis un Patriks Ivars Bite (konsultante Dace Bērziņa)

Anete Rēzija Bērziņa (konsultante Iveta Vīduša)

Ieva Estere Barkāne (konsultante Iveta Vīduša)

  1. pakāpes ieguvēja

Karīna Paule (konsultante Inese Lāčauniece)

Vēstures 23. valsts olimpiādē 3. vietu ieguvis Eriks Ernests Dekoneks. Paldies skolotājai Aijai Kļaviņai par sagatavošanu olimpiādei!