Arhīvs

Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē 8. klasēm

Matīss Slics, 8.a klase, ieguvis III vietu;

Helēna Krista Kalniņa, 8.c klase, ieguvusi Atzinību.

 

Paldies skolotājām B. Rozentālei un A. Birnbaumai!

RFL 10. klašu puišu komanda  izcīnījusi 3.vietu Rīgas atklātajā čempionātā handbolā 10.-12. klasēm.

Komandā spēlēja

Kristers Krišs Bērziņš, 10.c
Dāvis Gustavs Dzirkalis, 10.c
Dāvids Rūdolfs Līksnītis, 10.c
Artūrs Sviķis, 10.c
Kārlis Kristofers Vēliņš, 10.c
Antonio Enriko Vincjuns, 10.b
Dmitrijs Černobrovkins, 10.b

Paldies puišiem par cīņas sparu! …vairāk

Latvijas Vispārējās izglītības iestāžu un interešu izglītības iestāžu 5.-9.klašu, 5.-12.klašu koru konkursā “Dziesmai būt!” Rīgas Franču liceja 5.-9.klašu meiteņu koris (diriģentes Liene Batņa, Dace Melvere) ir ieguvis 1.pakāpes diplomu un 1.vietu ar 45,8 punktiem.

No sirds apsveicam!

Sveicam 10.-12. klašu meiteņu komandu par izcīnīto 2. vietu  Vidzemes priekšpilsētas florbola sacensībās!

Komandā spēlēja
Annija Libermane, 10.c
Džeina Dombrava, 11.b
Letīcija Barbara Klaiva, 12.a
Edīte Mitrevica, 12.a
Sabīne Siliņa, 12.a
Katrīna Līksnīte, 12.c

Paldies meitenēm par cīņas sparu!

Sporta skolotāji

Frankofonijas nedēļā 1.-4.klašu skolēni piedalījās skolas franču valodas olimpiādē. Ar rezultātiem var iepazīties šeit.

Paldies skolotājām Inesei Ērmanei-Peičai, Jūlijai Demakovai, Alisei Gau, Sintijai Ozoliņai, Diānai Ķezberei un Evi Dagai-Krūmiņai!

Angļu valodas 10.-12. klašu valsts 47. olimpiādes rezultāti:

1. vieta – Valters Vagotiņš-Vagulis

2. vieta – Anna Lūse

Paldies skolotājām Tatjanai Kundai un Kristīnei Smirnovai par ieguldīto darbu!

Sveicam Evelīnu Princi (4.a kl.) par iegūto III vietu Latvijas Republikas 100. gadadienai veltītā Rīgas skolēnu skatuves runas konkursa 2. kārtā.

Paldies skolotājai Ingai Lūsei un Evelīnas vecākiem!

Latviešu valodas un literatūras 11. – 12. klašu valsts 44. olimpiādē

2. vieta Annai Lūsei,

3. vieta Emīlijai Moricai.

Paldies skolotājām –  Litai Silovai un Signei Ābolai!